Yeni Yılı Karşılarken...

Yılbaşı Sofranızı Kapınıza Getiriyoruz!

Cuisine Catering Group, 26 seneden beri başarıyla sürdürdüğü klasikleşen Yılbaşı Sofrası Servisini bu sene de sizlerle buluşturuyor

Yılbaşı döneminde hizmet verdiğimiz yilbasihindiniz.com sitesini siparişlerinizi artık daha rahat verebilmeniz amacıyla bu sene sizler için yeniledik.

Yeni yılı evde karşılayacaklar için yılbaşı sofralarının simgesi olan başta Hindi Dolması olmak üzere değişik meze, sıcak başlangıç ve tatlıları her sene olduğu gibi kapınıza kadar getiriyoruz. Sadece 31 Aralık günü değil Aralık ayının ikinci yarısında Christmas ve Yılbaşı öncesi de dilediğiniz gün sipariş verebilmektesiniz. Bizler için de gurur kaynağı olan bu yoğun organizasyonumuzda sizlere hizmetimizi aksatmamak adına çalışmalarımız haftalar önce başlıyor. İstanbul'un bir çok semt ve ilçesine dağıtım hizmeti vermekteyiz.

Kestaneli İç Pilavlı Hindi Dolmasını 3 farklı boyda (mini-orta-büyük) verebileceğiniz gibi, hindinizi porsiyon olarak da sipariş edebilirsiniz. Hindi arzu etmeyenler ise, porsiyon Kestane Püreli Piliç Dolmasını ve Büyük Piliç Dolması seçebilirler. Hindi Dolmasının yanında Türk Mutfağından birçok meze çeşidi, sıcak başlangıçlar ve tatlı çeşitleri...

Tek tek sipariş verebileceğiniz gibi, sizler için hazırladığımız 8 ve 12 kişilik standart ve zengin menüler sayesinde yılbaşı sofranızı daha ekonomik kurabilirsiniz. 31 Aralık teslimli siparişlerinizde erken teslim saati tercih eder veya merkezimizden gelip alırsanız yararlanacağınız indirimlerin yanında sizler için özel hazırladığımız sofranızı tamamlayacak yılbaşı meyve sepetleri hediyemiz.

DETAYLI BİLGİ


Paketlenmiş Yemek Aboneliği CuisineBox

Yılbaşı Hindisi Siparişi Yılbaşı Hindiniz

Ziyaret Etmeyi Unutmayın